Product Menu

OCEAN- maszyna pozioma Flow Pack (HFFS)

Pozioma maszyna pakująca (HFFS) wykonująca opakowania termokurczliwe dla zamrożonych ryb z wysoką wydajnością produkcyjną.

OCEAN- maszyna pozioma Flow Pack (HFFS)

Maszyna przeznaczona do pakowania zamrożonych ryb w folię termokurczliwą z bardzo dużą prędkością.

Zaprojektowana dla sektora mrożonych ryb ze szczególnym uwzględnieniem higieny, warunków sanitarnych, ochrony przed wilgocią, materiałów nierdzewnych, itp. Urządzenie jest w pełni zbudowane ze stali nierdzewnej lub plastiku i zostało zaprojektowane aby uniknąć gromadzenia się kurzu oraz aby ułatwić jej czyszczenie. Konstrukcja samonośna ramy i prostota nowego systemu zgrzewającego to kluczowe aspekty, które zapewniają maksymalne warunki higieny.

To urządzenie posiada innowacyjną konstrukcję poprzecznej szczęki zgrzewającej, która porusza się po owalnym torze, co pozwala na osiąganie dużych prędkości zgrzewania i upraszcza przenoszenie produktu przez stację zgrzewającą. Cechy te zwiększają wydajność urządzenia i minimalizuje defekty produktów.

Jej zmniejszony rozmiar (wymaga mniej niż 5 m2), wysoka wydajność produkcji i łatwa obsługa, sprawia że OCEAN to idealna maszyna do pakowania zamrożonych ryb.

Nowy tunel obkurczający TRLX-200 został zaprojektowany, aby spełnić wymagania prędkości maszyny OCEAN. Tunel ma dużą zdolność obkurczającą przy wysokich prędkościach, co daje idealne wykończenie produktów.