Product Menu

FV 35- maszyna pozioma Flow Pack (HFFS)

FLOW-VAC® to pozioma maszyna pakująca (HFFS), która tworzy szczelne opakowanie z pojedynczej rolki barierowej folii termokurczliwej. Stosowana najczęściej dla przetworzonego i wędzonego mięsa oraz serów. Jest to również odpowiednia maszyna do mięsa wieprzowego i jagnięcego.

FV 35- maszyna pozioma Flow Pack (HFFS)

System FLOW-VAC® został opracowany przez ULMA Packaging, aby tworzyć szczelne opakowania z pojedynczej rolki barierowanej folii termokurczliwej.

Nowy FV 35 oferuje szerokie rozwiązania w bardzo konkurencyjnym poziomie inwestycji dla tych aplikacji, które wymagają automatyzacji procesu pakowania.

FV 35 jest dolnorolkową maszyną pakującą pracującą z barierową folią CRYOVAC® umieszczoną poniżej poziomu linii podawania produktu. Folia odwija ​​się z rolki w trakcie przesuwania się produktu względem systemu zgrzewania wzdłużnego, co zapobiega zanieczyszczaniu maszyny.

Opakowanie formowane jest dookoła produktu, a szczelny zgrzew wykonywany jest na całej jego długości. Pozostały po zgrzewaniu wzdłużnym naddatek zostaje usunięty za pomocą specjalnego zwijaka. FV35 zapewnia doskonale wyglądające opakowania między innymi dzięki bardzo cienkim zgrzewom.

System FLOW-VAC® wykrywa początek każdego produktu i indeksuje je automatycznie. Wysokiej jakości zgrzew poprzeczny jest bardzo niezawodny i w pełni hermetyczny.

Zaprojektowany dla przemysłu świeżej żywności oraz w całości wykonany ze stali nierdzewnej, oferujący duży poziom elastyczności. FV 35 to idealne rozwiązanie dla w pełni zautomatyzowanych linii pakujących produkty próżniowo.

GŁÓWNE KORZYŚCI

  • Duża elastyczność.
  • Proces automatyczny.
  • Zwiększona produktywność.
  • Zmniejszone zużycie materiału.
  • Zredukowana obsługa maszyny.
  • Mniejsze zanieczyszczenie zgrzewów.
  • Duża szczelność zgrzewów.