You are here: Home Maszyny Pakujące Kompletne rozwiązanie Inspection Systems
Product Menu

Inspection Systems

Skanery X-Ray oraz wykrywacze metalu.

Inspection Systems

Wykrywacze metali

Nasze wykrywacze metali charakteryzują się dużą czułością i stabilnością pracy dzięki użytym obwodom DSP. Łatwość obsługi oraz funkcja auto nastawy pozwala idealnie dostroić urządzenie do pracy z suchymi oraz wilgotnymi produktami, jak również produktami pakowanymi w folię z warstwą aluminium.

Konstrukcja maszyny i napędów ze stali nierdzewnej oraz rama o otwartym przekroju zapobiegają gromadzeniu się zanieczyszczeń. Konstrukcja spełnia normy ochrony IP66. Przenośnik taśmowy jest łatwy do czyszczenia i może być sterylizowany za pomocą pary wodnej pod ciśnieniem.

Łatwo ściągane pasy umożliwiają czyszczenie urządzenia nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

Skanery X-Ray

Skaner wykrywa szeroki zakres zanieczyszczeń miękkich, takich jak kości i tworzywa sztuczne oraz twardszych, takich jak cienkie druty z dużo większą czułością i stabilnością w połączeniu z wyświetlaczem obrazu.

Nasz system X-Ray posiada opcję kontroli kształtu do wykrywania nieregularnych lub uszkodzonych produktów. Przy pomocy jednego czujnika urządzenie wykrywa braki produktu na podstawie konwersji masowej ("Missing product detection") oraz dwa produkty w jednej linii ("Multi-line detection").

Ten system kontroli charakteryzuje się wysoką czułością i stabilnością.

Wszystkie modele skanerów są w pełni kompatybilne i zaprojektowane do łatwej obsługi oraz czyszczenia (HACCP). Pasy, rolki i pokrywy są łatwe do ściągnięcia, a urządzenia spełniają wymogi ochrony IP 66. Przenośniki o otwartej konstrukcji zapobiegającej gromadzeniu się zanieczyszczeń.