You are here: Home O nas Wiadomości Zaproszenie na Targi Warsaw Pack

Zaproszenie na Targi Warsaw Pack

2023-04-06 13:11

Warsaw Pack 2023

 

ULMA na targach Warsaw Pack 2023


18 - 20 kwietnia 2023

PTAK WARSAW EXPO

 

Pawilon B, stoisko B2.58

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na zbliżających się Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack odbywających się w Nadarzynie pod Warszawą. Zaprezentujemy maszyny, które nie tylko przyspieszą, zautomatyzują proces pakowania, ale także są przyjazne dla środowiska. Głównymi zadaniami #ULMAweCare jest redukcja plastiku, stosowanie cieńszych folii, optymalizacja opakowań, możliwość pakowania bez tacki oraz stosowanie materiałów z recyklingu.

Na stoisku zaprezentujemy Artic Side Seal zaprojektowany do pakowania świeżych produktów spożywczych takich jak sery i twaróg w niezwykle cienką folię barierową termokurczliwą (BDF) w atmosferze modyfikowanej (MAP). Poprzez obkurczenie folii BDF przybiera kształt produktu sprawiając wrażenie jakby produkt był bez opakowania, zapewniając przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny. Drugą maszynę którą zaprezentujemy to Gravity Case Packer. Prosta w obsłudze maszyna przeznaczony do pakowania gotowych opakowań w kartony z wydajnością do 90 kartonów na minutę.

Zachęcamy do odebrania bezpłatnego biletu na stronie https://warsawpack.pl/generator-dla-firm/ hasło do logowania: packinvitation