You are here: Home O nas Wiadomości Targi Seafood 23-25 kwietnia Barcelona

Targi Seafood 23-25 kwietnia Barcelona

2024-04-16 12:28

ULMA Packaging nieustannie szuka innowacji w zakresie pakowania ryb i owoców morza

 
Seafood 2024 01
 

ULMA Packaging na targach Seafood, Stoisko 3EE601 - Barcelona, 23-25 kwietnia 2024

ULMA po raz kolejny zaprezentuje najnowsze maszyny do pakowania, które wspierają innowacyjną i zrównoważoną produkcję, na największych na świecie targach ryb i owoców morza Seafood Expo.

Zaprezentujemy dedykowane rozwiązania do pakowania świeżych i mrożonych ryb oraz owoców morza.  Maszyny cechują się dużą uniwersalnością, niezawodnością oraz intuicyjną obsługą, a także spełniają wymagania producentów i konsumentów.

  • Rygorystyczne standardy jakości, higieny i bezpieczeństwa
  • Bezpieczeństwo żywności: wydłużony okres przydatności produktu do spożycia
  • Idealna prezentacja produktu oraz ekologiczne opakowanie
 

Maszyna Flow- pack do pakowania mrożonych ryb w folię termokurczliwą - SIENNA

Maszyna idealnie sprawdzi się do pakowania mrożonych ryb, dzięki nierdzewnej konstrukcji przeznaczonej do wilgotnych środowisk.

Dzięki uniwersalności można pakować same ryby jak i produkty w kartonach.

Seafood 2024 02

Maszyna pionowa do pakowania mały kawałków rybnych - VTC 828 R

Przeznaczona do pakowania produktów premium z zamknięciem strunowym umożliwiającym ponowne zamknięcie. Idealnie sprawdzi się do drobnych kawałków ryb i owoców morza.

Maszyna o wysokiej wydajności, higienie oraz intuicyjnej obsłudze.

  • Stopień ochrony IP 66
  • Możliwość szybkiego i bezpiecznego przezbrojenia
  • Do 80-90 opakowań na minutę
Seafood 2024 03

Uniwersalna i kompaktowa maszyna rolowa - TFS 200 MSV

 Maszyna rolowa zaprojektowana do pakowania w atmosferze modyfikowanej (MAP), SKIN lub próżni. Dzięki uniwersalności maszyna współpracuje z kartonikami, foliami laminowanymi oraz monomateriałami.

Pakując w folii monomateriałowej oraz folii air top, nie tylko poprawia widoczność produktów, ale także zapewnią większą ekspozycję produktu.

Seafood 2024 04

Traysealer do pakowania na tackach plastikowych i papierowych - TSA 875

Prezentowany model wyposażony w innowacyjny system R-SkinTM  który umożliwia zastosowanie cieńszych tacek. Które nie są kompatybilne z tradycyjnymi systemami pakowania typu „skin” redukując w ten sposób zużycie materiału nawet o 50%.

Technologia ULMAweCare zapewnia zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań oraz pozwala na znaczne oszczędności folii dzięki systemowi CUT ONTRAY, który zmniejsza ilości odpadów nawet o 30%.

Maszyny typy Traysealer idealnie sprawdzają się w liniach o wysokiej wydajności. Z możliwością automatycznego podawania tacek, podwójnym uchwytem rolki folii, oraz serwomotorami, który upłynniają prace maszyny.

Seafood 2024 05

Zrównoważony rozwój: Nowe uniwersalne modele maszyn

 

ULMA Packaging zgodnie z idea zrównoważonego rozwoju kontynuuje rozwój innowacyjnych modeli maszyn pakujących. Rozwiązania są przyjazne dla środowiska a zarazem uniwersalne, które współpracują z różnymi rodzajami folii.

Automatyzacja: Redukcja kosztów produkcji

 

Zakłady produkcyjne niezmiennie pracują nad poprawą linii produkcyjnych. Jedną z recept na to wyzwanie jest automatyzacja procesów pakowania.

Jako ULMA jesteśmy w stanie odpowiedzieć na tą potrzebę oferując rozwiązania umożliwiające robotyzację i automatyzację linii pakujących. Zaczynając od transportu produktu, przez pakowanie jednostkowe i zbiorcze, kończąc na paletyzacji. 

Cyfryzacja: Niezbędna do poprawy wydajności produkcji

 

W związku z rozwojem koncepcji SMART MACHINES i SMART SERVICE cyfrowe rozwiązania ULMA Packaging będą prezentowane na targach Seafood. Cyfryzacja wspomaga również rozwój branży opakowaniowej, maszyny ULMA są przystosowane do integracji z nowoczesnymi systemami klientów.

Narzędzia do monitorowania i analizy, wyposażone są w funkcje gromadzenia danych, które pozwalają optymalizować produkcję. 

Dzięki tym funkcjom klienci są w stanie zidentyfikować obszary wymagające poprawy, optymalizując zmiany produkcyjne i ograniczając przestoje. Dzięki temu niższe są koszty produkcji a  co prowadzi do większej wydajności i niższych kosztów produkcji. 

Stoisko 3EE601

 

Zapraszamy na nasze stoisko na targach Seafood. Zaprezentujemy Państwu  zrównoważone rozwiązania oraz technologie.