You are here: Home O nas Wiadomości Targi Seafood

Targi Seafood

2023-04-21 09:27

SeaFood 2023 01

 

ULMA Packaging zaangażowana w pakowanie ryb i owoców morza

 

Seafood 2023, Stoisko 3EE601, Barcelona, od 25 do 27 kwietnia


Po raz kolejny ULMA Packaging będzie wystawcą na największych targach branży rybnej Seafood 2023.

Na stoisku ULMA Packaging zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań do pakowania ryb oraz owoców morza.

Wszystkie nasze maszyny i urządzenia dla branży rybnej spełniają najsurowsze wymagania higieniczne. Konstrukcja przystosowana do rygorystycznych procesów mycia i czyszczenia. Opakowania wydłużają również okres przydatności do spożycia i utrzymują ją w odpowiednim składzie do momentu spożycia.” (Josu García, Product Manager w ULMA Packaging)

Na naszym 200 metrowym stoisku zaprezentujemy cztery maszyny o wysokiej wydajności oraz intuicyjnej obsłudze. Maszyny zaprojektowane zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, dzięki innowacyjnym opakowaniom produkty są bezpieczne.


Wysokowydajna maszyna rolowa  TFS 200 MSV

Maszyna rolowa TFS 200 MSV przeznaczona do pakowania w atmosferze modyfikowanej, skin oraz vacuum. Maszyna z możliwością pakowania w opakowanie papierowe, folię laminowaną oraz monomateriały.

SeaFood 2023 02

Traysealer TSA 875 do pakowania w tacki kartonowe oraz plastikowe

Traysealer wyposażony w innowacyjny system R-SkinTM , który umożliwia stosowanie lżejszych tacek zmniejszając w ten sposób zużycie materiału o 50%.

Natomiast system cięcia CUT ONTRAY zmniejsza odpady górnej folii o 30%.

Dzięki opcjonalnemu wyposażeniu traysealera jak np. automatyczne system podawania tacek, automatyczny system podawania produktów, podwójny uchwyt rolki folii z automatyczną zmianą rolki, napęd serwo, powoduje że TSA 875 można zintegrować z liniami o dużej wydajności.


SeaFood 2023 03

Maszyna typu Flow Pack FM 300 do pakowania świeżych produktów na tackach z folią barierową termokurczliwą

W trosce o zrównoważony rozwój inżynierowie z Ulma Packaging zaprojektowali maszynę typu Flow Pack, w której tacki plastikowe zostały zastąpione kartonowymi oraz została użyta niezwykle cienka folia (20 µ) do pakowania w folię termokurczliwą, która zawiera materiały pochodzące z recyklingu.


SeaFood 2023 04


Maszyna pionowa VTC 828 R

Maszyna pionowa tworząca opakowania typu doy pack z systemami wielokrotnego zamykania i otwierania z suwakiem. Możliwość zastosowania monomateriałów nadających się do recyklingu. Wydajność do 80 opakowań na minutę.


SeaFood 2023 05


Półki sklepowe z produktami w opakowaniach wpisujących się w najnowsze trendy

Główne zalety opakowań to ochrona produktu oraz wydłużenie okresu przydatności produktu do spożycia natomiast dodatkową zaletą opakowania jest estetyczny wygląd produktu wpisujący się w istniejące trendy po który klienci chętniej sięgają z półek sklepowych.


Automatyzacja: Redukcja kosztów

Jednym z kluczowych obszarów zainteresowania klientów jest automatyzacja procesów pakowania, która poprawia wydajność oraz zwiększa produktywność linii pakujących. Dzięki szerokiej gamie urządzeń Ulma Packaging ma możliwość zainstalować automatycznie linie do załadunku produktów oraz rozwiązania końca linii aż po zrobotyzowane systemy paletyzacji.


Cyfryzacja: niezbędna do poprawy wydajności produkcji

Koncepcja SMART MACHINES i SMART SERVICE, będąca rozwiązaniami cyfrowymi ULMA Packaging będzie miała swój własny obszar na targach Seafood.

Cyfryzacja pomaga również w transformacji przemysłu opakowaniowego, dlatego maszyny ULMA zostały zaprojektowane z myślą o połączeniu w inteligentnym środowisku fabrycznym.

Nasze narzędzia do monitorowania i analizy, wyposażone w możliwość zbierania danych w czasie rzeczywistym umożliwiają kierownikom optymalizację wydajności i zwrotu z inwestycji w linie pakujące.

Dzięki tym danym jest możliwość identyfikacji obszarów wymagających poprawy, optymalizacji zmian produkcyjnych, skróceniu przestojów, co pozwala uzyskać większą wydajność oraz niższe koszty.


Stoisko 3EE601

Ulma Packaging zapraszamy na stoisko na targach Seafood w Barcelonie. Z przyjemnością pokaże najnowsze technologię oraz zaoferuje rozwiązania indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta.