You are here: Home O nas Wiadomości Targi Piekarstwa i Cukiernictwa IBA

Targi Piekarstwa i Cukiernictwa IBA

2018-07-16 11:41

IBA

 

ULMA na Międzynarodowych Targach Piekarstwa i Cukiernictwa - IBA 2018

Monachium, 15-20 Wrzesień

Po raz kolejny ULMA Packaging zaprezentuje swoje maszyny pakujące na targach IBA. ULMA w swoich nowych projektach koncentruje się głównie na wydajności oraz automatyzacji. Proces obejmuje od pojedynczych, zautomatyzowanych maszyn pakujących, aż po kompletne automatyczne linie produkcyjne.
FR 400

Po raz pierwszy zostanie zaprezentowana maszyna FR 400 z możliwością integracji z innymi liniami. Zaprojektowana specjalnie do zintegrowania z systemami pakującymi o wysokiej prędkości produkcyjnej. Wydajność do 500 paczek/ min lub 70 m/min.
 
Kolejna nowość, która będzie zaprezentowana na targach to maszyna FR BOE.  Model posiada uniwersalny system do załadunku grupy produktów o różnych kształtach i wymiarach. Maszyna bez problemu pakuje produkty delikatne i kruche tj. wafelki czy herbatniki. Wydajność do 150 paczek/ min.
FR BOE

Oprócz dwóch flow- packów na stoisku zaprezentujemy Państwu również automatyczną maszynę służącą do grupowania jednostkowych produktów i zbiorczemu pakowaniu ich w kartony, zwaną kartoniarką.
 

Urządzenie do załadunku grupy herbatników to ostatnia maszyna jaka zostanie zaprezentowana na stoisku. Uniwersalny system umożliwia pakowanie grupy herbatników o różnych kształtach i wymiarach. Ilość ciastek w grupie jest wprowadzana z panelu operatorskiego. Możliwość podawania delikatnych produktów w grupach od 1 do 10.

FR BOE1


Hala B1, Stoisko 150.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach IBA.