You are here: Home O nas Wiadomości Targi Interpack Düsseldorf

Targi Interpack Düsseldorf

2023-04-06 19:17

Targi Interpack 2023 01

 

Na targach zaprezentujemy całą gamę urządzeń, od wolnostojących maszyn po w pełni zautomatyzowane linie

 

ULMA na targach 2023 (Hala 5, Stoisko C23)


ULMA Packaging jest liderem wśród producentów maszyn pakujących, oferując najszerszą gamę rozwiązań do pakowania dla branży spożywczej, medycznej i farmaceutycznej. 

Na targach Interpack ULMA zaprezentuje swoje najnowsze osiągniecia, będące wynikiem aktywnych analiz potrzeb swoich klientów, dla których oferujemy kompleksowe rozwiązania.

Systemy charakteryzują się wysoką niezawodnością, intuicyjną obsługą oraz minimalizują przestoje dzięki szybkim i łatwym zmianom produktu i formatu. 

Automatyzacja: Redukcja kosztów operacyjnych

 

Mając na celu poprawę wydajności i zwiększenie produktywności linii pakujących, kluczowym obszarem zainteresowania jest automatyzacja procesów pakowania.

Dzięki szerokiej gamie produktów ULMA może oferować automatyczne linie zaczynając od załadunku produktu po zrobotyzowane systemy paletyzacji.

Na tegorocznych targach Interpack zaprezentuje kompaktowe maszyny pakujące przeznaczone dla firm, które chcą wprowadzić automatyczne pakowanie lub zoptymalizować proces pakowania, od w pełni zautomatyzowanych linii obejmujących cały proces pakowania, załadunek produktów i końcową paletyzację oraz opakowania jednostkowe i zbiorcze.

ULMA zaprezentuje Państwu kompletną linię do pakowania świeżej żywności w atmosferze modyfikowanej MAP. Linia składa się z wysokowydajnego traysealera oraz automatycznych systemów pakowania i paletyzacji.

 

Targi Interpack 2023 02

 

Zostanie zaprezentowana również maszyna rolowa z automatycznym załadunkiem za pomocą robota, która idealnie sprawdzi się do pakowania świeżych produktów.

 

Targi Interpack 2023 03

 

Cyfryzacja: Niezbędna do poprawy wydajności produkcji

 

Obejmująca koncepcję SMART MACHINES i SMART SERVICE, rozwiązania cyfrowe będą kolejnym obszarem prezentowanym na targach Interpack. Cyfryzacja pomaga również w transformacji przemysłu maszyn pakujących, dlatego maszyny są tak projektowane by mogły być połączone w jedną sieć.

 

Targi Interpack 2023 04

Dzięki narzędziom do monitorowania i analizy, wyposażone narzędzia do zbierania danych w czasie rzeczywistym, umożliwiają optymalizację wydajności i zwrotu w zainwestowane linie pakujące.

Poprzez monitorowanie i analizę mamy możliwość zebrania informacji odnośnie obszarów wymagających usprawnień, optymalizacji, skracania przestoi, dzięki czemu można efektywniej wykorzystać maszyny oraz obniżyć koszty eksploatacji.

 

Zrównoważony rozwój: #ULMAweCare, zaangażowana w ekologiczne pakowanie

 

Dla ULMA zrównoważony rozwój od wielu lat jest ważnym zagadnieniem, dzięki temu stworzyli koncepcję WeCare. Inżynierowie z ULMA Packaging są zaangażowani w tworzenie zrównoważonych rozwiązań za pośrednictwem koncepcji WeCare, stworzonej w celu sprostania wyzwaniom różnych sektorów przemysłu, dla których produkujemy maszyny.

Pracując kompleksowo ULMA mama możliwość objąć cały cykl życia opakowania i zaprojektować go bardziej ekologicznym. Koncentrujemy się głównie na trzech obszarach takich jak: redukcja ilości opakowań, bezpieczna żywność i redukcja odpadów żywności oraz recykling.

 

Targi Interpack 2023 05

 

 

ULMA Pomaga swoim klientom w zmniejszeniu wpływu na środowisko. Na targach Interpack zostaną zaprezentowane rozwiązania z nowymi materiałami jak np. monomateriały na bazie włókien z papieru nadających się do recyklingu.

Jedna z aplikacji, którą zostanie zaprezentowana na targach to LeafShrinkTM, który znacznie ogranicza zużycie tworzyw sztucznych. Rozwiązanie idealnie sprawdza się do pakowania produktów w plasterkach, które zużywa do 85% mniej plastiku niż tradycyjne opakowanie. Dodatkowo płaska tacka kartonowa w pełni nadaje się do recyklingu.

Targi Interpack 2023 06

 

ULMA Packaging. Innowacje w celu stworzenia "opakowania przyszłości"

 

Innowacyjne rozwiązania pomagają klientom usprawnić procesy pakowania, zmniejszają ilość odpadów, zwiększają produktywność oraz mają dobry wpływ na środowisko.

Zaangażowanie w automatyzację , cyfryzację oraz zrównoważony rozwój wyznacza nowe standardy dla branży opakowaniowej, a jej rozwiązania z pewnością nadal będą promować innowację oraz postęp.