You are here: Home O nas Wiadomości Targi Fruit Logistica w Berlinie 2024

Targi Fruit Logistica w Berlinie 2024

2024-01-16 20:46

Fruit Logistica 2024 01

 

ULMA Packaging zaprezentuje na targach Fruit Logistica 2024 swoje najnowsze rozwiązania w automatyzacji procesów pakowania oraz zrównoważone technologie pakowania.

Hala 1.1 Stoisko A10

 

Międzynarodowe targi branży owocowo-warzywnej Fruit Logistica odbędą się w Berlinie w dniach 7-9 luty. Na stoisku nasi specjaliści porozmawiają z producentami owoców i warzyw odnośnie opakowań dla produktów oraz poprawie wydajności linii.

Głównym naszym celem jest zadbanie o bezpieczeństwo i ochronę produktów oraz zwiększenie wydajności linii.

 

#ULMAweCare: Zrównoważone rozwiązania do pakowania

 

Na naszym stoisku zaprezentujemy zrównoważone rozwiązania do pakowania, które można poddać recyklingowi w gospodarce o biegu zamkniętym. Takie działania minimalizują wpływ na środowisko oraz pomagają obniżyć podatki.

Fruit Logistica 2024 02

Nasze maszyny wyróżniają się uniwersalnością co jest bardzo ważne w przypadku pakowania owoców i warzyw. Maszyny mogą pracować zarówno z tworzywami sztucznymi, materiałami naturalnymi tj. papier i tektura, monomateriałami oraz materiałami kompostowalnymi.

 

Automatyczne linie pakujące

 
 
Nasze doświadczenie w zakresie maszyn do pakowania pozwala nam na oferowanie klientom spersonalizowanych i zautomatyzowanych rozwiązań, aby sprostać wymaganiom rynku.

Zaprojektowaliśmy linię pakująca opartą na maszynie Traysealer TSA 680 P, do pakowania tacek z owocami, wyposażona w CP 200, automatyczny załadunek do skrzyni. TSA 680 P to maszyny o wytrzymałej konstrukcji oraz intuicyjne w obsłudze.
Fruit Logistica 2024 03
Jest to wysokowydajna maszyna dedykowana do branży owocowo-warzywnej osiągająca wydajność do 120 tacek/minutę. Maszyna współpracuje z materiałami pochodzącymi z recyklingu, wykonanymi z tworzyw sztucznych RPET, jak i tektury.
 
Fruit Logistica 2024 04
 

Rozwiązania cyfrowe

 

Dzięki maszyną i serwisowi „SMART” możliwa jest synchronizacja z systemami i bazami danych klienta co pozwala na bieżącą kontrolę ze strony użytkownika. Dane przedstawione są w sposób czytelny i graficzny co umożliwia naszym klientom szybkie weryfikowanie przestojów maszyn oraz tworzenie planów usprawnień.

 

Fruit Logistica 2024 05

Identyfikacja i analiza przyczyn przestojów jest niezbędna do poprawy wydajności linii.


Funkcje na panelu maszyny (HMI)

  • Wprowadzanie danych OEE: aplikacja na panelu (HMI) służąca do zbierania informacji o produkcji
  • Monitorowanie danych OEE: informacje generowane automatycznie oraz wyświetlane w formie graficznej
  • Rejestrator LOG: logowanie i wyświetlanie wiadomości i alarmów
  • Analiza zużycia: prądu, sprężonego powietrza, gazu, folii.
  • Powiadomienia o przeglądach: wyświetlane są wiadomości o zbliżających się przeglądach
 

Oprócz informacji z panelu HMI mamy możliwość analizowania danych procesowych na portalu myULMA, na którym znajdują się bardziej szczegółowe dane w czasie rzeczywistymi oraz zarchiwizowane.

 

Uniwersalne poziome i pionowe opakowania dla branży owocowo - warzywnej

 

Na naszym stoisku zaprezentujemy maszyny poziome Flow Pack oraz maszyny pionowe.

Rozwiązania do pakowania na tackach oraz bez użycia tacek. Tacki wykonane z ekologicznych materiałów przeznaczone do bezpiecznego pakowania owoców i warzyw.
Uniwersalność tych maszyn jest bardzo ważna, ponieważ z łatwością można dostosować je do nowych formatów, produktów oraz materiałów. Zostały zaprojektowane do pracy z dużą wydajnością oraz niezawodnością, z której są znane wszystkie nasze maszyny.

 

Zapraszamy na stoisko:

 

  • SIENNA Hi-Tech Maszyna Flow Pack idealnie sprawdzi się do pakowania warzyw bez tacek. Opakowania wykonane z papieru z oddychającym okienkiem z siatki, wykonanej z papieru i włókien bambusowych.
  • ATLANTA maszyna typu Flow Pack przeznaczona do pakowania owoców i warzyw na tackach kartonowych z biodegradowalną folia wykonana z włókiem celulozowych.
  • VTC 840 maszyna pionowa do pakowania owoców i warzyw z płaskim dnem.
  • Linia do pakowania owoców na tackach z maszyną TSA 680 P i modułem automatycznego załadunku skrzyni CP 200. Tekturowe tacki zgrzewane z biodegradowalną folią z celulozy.