You are here: Home O nas Wiadomości Targi Anuga 19-22.03 Kolonia, Niemcy

Targi Anuga 19-22.03 Kolonia, Niemcy

2024-02-05 20:30

Na targach Anuga FoodTec 2024 ULMA Packaging zaprezentuje najnowsze rozwiązania w zakresie automatyzacji procesów pakowania

 
Anuga 2024 01
 

Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów Anuga Foodtech. To 600 m² powierzchni, na której będziemy mogli porozmawiać o naszych rozwiązaniach, które wspierają innowacyjną i zrównoważoną produkcję. O rozwiązaniach, które poprzez automatyzację i cyfryzację stają się integralną częścią zakładów produkcyjnych. Wpisując się tym samym w technologie Przemysłu 4.0, ostatecznie zwiększając to co najważniejsze, czyli wydajność linii produkcyjnych.

W pełni automatyczne linie

 

Linia z maszyną typu Traysealer do pakowania świeżych produktów żywnościowych

Ważnym aspektem dla naszych Klientów jest posiadanie kompleksowego rozwiązania do pakowania od jednego dostawcy zintegrowanego z procesem produkcyjnym. Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów zaprezentujemy na targach wysokowydajną linię do pakowania na tackach z automatycznym załadunkiem i pakowaniem do skrzynek.

Anuga 2024 02


System Ulma Line Control pozwala na zarządzanie produkcją z jednego miejsca.


Anuga 2024 03

Więcej informacja o ULMA Digitaj Solutions  znajduje się w linku.


Pakowanie mięsa mielonego bez tacki na maszynie Flow Pack

Podążając za trendami rynku europejskiego, polegającym na ciągłej redukcji ilości folii, zaprezentujemy na targach maszynę poziomą Flow Pack wraz z linią do porcjowania i mielenia mięsa.


Anuga 2024 04

 

Więcej informacji znajduję w linku Feneberg Lebensmittel GmbH.


Maszyna pionowa (VFFS) do pakowania produktów mrożonych oraz świeżych

Linia wyposażona w maszynę pionową VTC840 z automatycznym i grawitacyjnym załadunkiem do skrzyń.

Maszyna wyposażona w system Tight-BagTM , który odsysa nadmiar powietrza z opakowania oraz technologię SealFlexTM  redukującą koszty serwisu maszyny dzięki szybszej wymianie szczęk.

Technologia Tight-BagTM  kompatybilna jest z różnymi foliami, które umożliwiają odsysanie powietrza. System ten prowadzi do znacznej redukcji kosztów podczas transportu oraz magazynowania.


Anuga 2024 05


Podstawowe rozwiązania dla małych i średnich zakładów

 

Zaprezentujemy również kompaktową gamę maszyn, które idealnie sprawdzają się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Na naszym stoisku przedstawimy dwa kompaktowe oraz uniwersalne Traysealery, które idealnie sprawdzą się do pakowania świeżych produktów żywnościowych oraz dań gotowych w atmosferze modyfikowanej (MAP) i SKIN. Pokażemy również maszynę rolową TFS 200 S pracującą w SKIN z różnymi rodzajami materiałów takimi jak folie monomateriałowe, laminaty oraz na kartonikach.

 

Rozwiązania do pakowania w plastry i kawałki dla branży mięsnej i serowarskiej

 

 

Zaprezentujemy linie pakujące, które w pełni chronią produkty do momentu ich spożycia.

Dwie maszyny do pakowania produktów w plasterkach, wysokowydajna maszyna rolowa TFS 700 oraz poziom maszyna typu Flow Pack z systemem LEAFSHRINKTM.

LEAFSHRINKTM zmniejsza ilość plastiku nawet o 85% oraz generuje odpady nadające się do recyklingu dzięki zastosowaniu folii termokurczliwej i tekturowej tacki. Opakowania w atmosferze modyfikowanej (MAP). 

FM 500 wyposażony w system rozsztaplowania tacek wraz z automatycznym załadunkiem pokrojonych porcji do tac.


Pakowanie tortilli w opakowania z możliwości wielokrotnego zamykania

 

Dla klientów, którzy poszukują uniwersalnej maszyny jeżeli chodzi o format zaprezentujemy maszynę Flow Pack do pakowania tortilli.

Nasze maszyny Flow Pack posiadają szeroką gamę opcji w zakresie opakowań z możliwością ponownego zamykania takich jak:

  • Wzdłużna lub poprzeczna aplikacja taśmy umożliwiająca wielokrotne otwarcie i zamknięcie opakowania
  • Wzdłużna lub poprzeczna aplikacja zamknięcia strunowego

Na stoisku przedstawimy wariant z możliwością wzdłużnej aplikacji zamknięcia strunowego z możliwością wielokrotnego otwierania i zamykania.

 

Hala 8.1 | Stoisko A020 – B039

 

Zapraszamy na nasze stoisko na targach Anuga Foodtech 2024. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu najnowsze technologie w zakresie automatyzacji, ale też zrównoważonego rozwoju oraz Przemysłu 4.0, aby móc przedstawić rozwiązanie skrojone na miarę.