You are here: Home O nas Wiadomości Pokazy w biurze rozwiązania Tight - Chicken

Pokazy w biurze rozwiązania Tight - Chicken

2021-11-06 12:33

Zapraszamy na prezentację innowacyjnego rozwiązania. ULMA Packaging zaprezentuje rozwiązanie Tight-Chicken™ do pakowania całego kurczaka w sposób szczelny i higieniczny. Prezentacja odbędzie się w dniach 15-19 listopada w siedzibie firmy ULMA Packaging Polska Sp. z o.o. mieszczącej się Skrzeszewie k. Legionowa przy ul. Kościelnej 10.

ULMA Packaging chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku opracowała innowacyjne rozwiązanie Tight-Chicken™ do pakowania całego kurczaka. Opakowanie wygląda estetycznie oraz pozwala na bezpieczny transport kurczaków do sklepu.

 

Pokaz 1

 

W opakowaniu typu Tight-Chicken™ folia przylega jak druga skóra czyniąc produkt bardziej atrakcyjnym na półkach sklepowych. Dodatkowo został wyeliminowany problem z transportem produktów ponieważ kurczaki pakowane są szczelnie. Innowacyjne rozwiązanie z zastosowanie maszyny pionowej usuwa powietrze bez konieczności perforacji opakowania. A kolejną zaletą tego typu rozwiązania to redukcja ilość materiału opakowania przy jednoczesnym zachowaniu zalet opakowań większych rozmiarów, takich jak ochrona produktu oraz trwałość.

Zaprszamy do Skrzeszew na godz. 11:00

Plan spotkania:

  • 11:00  przywitanie klientów
  • 11:30  prezentacja rozwiązań ULMA Packaging do pakowania drobiu
  • 12:00  testy pakowania kurczaków
  • około 14:00  lunch
  • około 16:00  zakończenie prezentacji

Prosimy o potwierdzenie udziału wraz z informacją o ilości osób zainteresowanych na adres e-mail: biuro@ulmapackaging.pl

 

Pokaz 2

ULMA Packaging

Światowy lider w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie maszyn i systemów pakujących. ULMA Packaging posiada kompletne rozwiązania, które zaczynają się od zapakowania produktu, następnie  odbywa się układanie w opakowania zbiorcze po automatyczną paletyzację. Tylko firma ULMA oferuje pakowanie na 5 różnych systemach pakowania: Stretch, Flow Pack (HFFS), Maszyny rolowe, Traysealery, Maszyny pionowe (VFFS).