You are here: Home O nas Wiadomości Newsletter - pakowanie produktów medycznych i farmaceutycznych

Newsletter - pakowanie produktów medycznych i farmaceutycznych

2022-03-29 18:08

 

Firma Vygon wybierała ULMA Packaging do pakowania swoich produktów

 

 

W Vygon w Niemczech zainstalowaliśmy maszynę rolową TFE 700 wyposażoną w system kontroli pozwalający sprawdzić jakość zgrzewania, etykietowania oraz kompletności produktów.

Wysoko wydajne maszyny do pakowania strzykawek

Maszyna typu flow pack (HFFS) do pakowania strzykawek z możliwością pracy do 150 opakowań na minutę i systemem łatwego otwierania.  Strzykawki pakowane są w papier medyczny odpowiedni do późniejszej sterylizacji.

 

Rozwiązania do pakowania maseczek

Posiadamy duże doświadczenie w pakowania maseczek na maszynach typu Flow Pack. Możliwość pakowania różnych typów i  kształtów pojedynczo oraz w zestawach.

Mask packaging solutions

 

 

ULMA Digital

W ULMA Digital nasi inżynierowie dokładają wszelkich starań żeby  poprawić zdolności produkcyjne klientów. Jest to możliwe dzięki temu, że nasze maszyny posiadają szereg interfejsów i standardów komunikacyjnych, które umożliwiają wymianę danych procesowych dla przemysłu 4.0 co prowadzi do powstania cyfrowej lub inteligentnej fabryki ( Smart Factory).

ULMA Digital

 

Rozwiązania do pakowania produktów medycznych i farmaceutycznych

Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się szeroka gama rozwiązań do pakowania produktów medycznych     i farmaceutycznych. ULMA oferuje najszerszą gamę rozwiązań wykorzystując różne technologie pakowania.

 
 
Download brochure