You are here: Home O nas Wiadomości Newsletter - pakowanie owoców i warzyw

Newsletter - pakowanie owoców i warzyw

2022-03-29 19:24

 

ULMA Packaging zautomatyzowała proces pakowania ziół i kiełków na naszych maszynach z systemem Venturi™ w firmie Fincas Bethengara.

 

 

Firma Fincas Bethengara zaopatrzyła linię w dodatkowe urządzenie jakim jest maszyna pionowa VTI 440, wyposażoną w system Venturi™

 

SEALFLEX™

SEALFEX to uniwersalny system do różnych rodzajów zgrzewów i folii produktów mrożonych. Częstotliwość zmian szczęki i taśmy teflonowej jest znacznie mniejsza niż w przypadku standardowego systemu zgrzewania. Dodatkowo system SEALFLEX generuje niższe koszty utrzymania. Projekt zoptymalizowany pod kątem szybkich zmian.

  • Częstotliwość zmian szczęki i taśmy teflonowej jest znacznie mniejsza niż w przypadku standardowego systemu zgrzewania
  • Niższe koszty utrzymania
  • Szybkie i łatwe przezbrajanie szczęk

 

 

ULMA Packaging oferuje bezpieczne rozwiązania do pakowania produktów

W artykule przeczytamy o 4 powodach  dla których warto jest zapakować produkty.

 

Food safety

 

 

 

ULMA Digital

W ULMA Digital nasi inżynierowie dokładają wszelkich starań żeby  poprawić zdolności produkcyjne klientów. Jest to możliwe dzięki temu, że nasze maszyny posiadają szereg interfejsów i standardów komunikacyjnych, które umożliwiają wymianę danych procesowych dla przemysłu 4.0 co prowadzi do powstania cyfrowej lub inteligentnej fabryki ( Smart Factory).


ULMA Digital

 

 

Rozwiązania do pakowania owoców i warzyw

Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się szeroka gama rozwiązań do pakowania owoców i warzyw. ULMA oferuje najszerszą gamę rozwiązań wykorzystując różne technologie pakowania.

 
Download brochure