You are here: Home O nas Wiadomości Maszyna pakująca FR 400-TWIN

Maszyna pakująca FR 400-TWIN

2023-10-24 13:59

ULMA prezentuje FR 400-TWIN: kompaktową, poziomą maszynę pakującą o dużej wydajności

 FR-400 TWIN

Wydajna oraz łatwa w konserwacji maszyna idealnie sprawdzi się w małych przestrzeniach zakładów

ULMA, jako światowy lider w projektowaniu i produkcji maszyn pakujących, wprowadziła na rynek swoje najnowsze osiągniecie technologiczne, poziomą maszynę pakującą FR 400-TWIN o dużej wydajności, przeznaczoną głównie dla sektora piekarniczego i cukierniczego.

FR 400-TWIN: dwie maszyny w jednej

 

Maszyna FR 400-TWIN jest jedną z maszyn modelu FR, maszyna o kompaktowej konstrukcji spełnia wymagania wysokowydajnych maszyn. Maszyna zajmuje o 50% mniej miejsca, dzięki czemu idealnie sprawdzi się do mniejszych przestrzeni produkcyjnych.

Innowacyjną cechą maszyny jest możliwość połączenia dwóch oddzielnych maszyn równolegle w jedną jednostkę, która może być obsługiwana przez jednego operatora.

Dzięki prędkościom wyjściowym 2 x 70 metrów na minutę i do 2 x 700 opakowań na minutę oraz możliwości dostosowania do różnych wymaganych formatów opakowań, FR 400-TWIN to jedna z najbardziej wszechstronnych maszyn pakujących na rynku.

Intuicyjna obsługa i konserwacja

 

Specjaliści z firmy ULMA dołożyli wszelkich starań, aby konstrukcja umożliwiała łatwy dostęp i konserwację, gwarantując przy tym optymalną wydajność i długą żywotność.

FR 400-TWIN posiada praktyczną, montowaną od góry szafę elektryczną zapewniającą łatwy dostęp z obu stron w celu konserwacji i łatwego czyszczenia.

Jeden panel HMI

 

Maszyna wyposażona jest w intuicyjna dla użytkownika interfejs oraz konstrukcję ułatwiającą obsługę maszyny. Zaprojektowana tak, aby umożliwić obsługę obu maszyn z jednego panelu.

Ulepszony TCO

 

Łatwość konserwacji i czyszczenia, jaką zapewnia FR 400 TWIN, ma bezpośredni wpływ na TCO (Total Cost of Ownership), generując długoterminowe oszczędności dla firm. Innym aspektem, który może znacząco poprawić TCO, jest linia z dwoma liniami FR 400-TWIN.

Ten scenariusz, który pod względem produkcyjnym byłby odpowiednikiem czterech maszyn FR 400, mógłby zostać zrealizowany w układzie lustrzanym, umożliwiając jednemu operatorowi obsługę dwóch linii TWIN.

Produktywność, niezawodność i wydajność

 

FR 400-TWIN to najbardziej innowacyjna pozioma maszyna pakująca o dużej wydajności. Dzięki elastyczności formatów, niezawodności i wydajności maszyna jest idealna dla firm o średniej i dużej wydajności pakowania, której zależy na opakowaniach wysokiej jakości.

FR 400-TWIN jest przykładem, że specjaliści z firmy ULMA nieustannie udoskonalają swoje projekty.

ULMA Packaging to globalna firma z indywidualnym podejściem do klienta, która tworzy interesujące rozwiązania dla przemysłu, dzięki czemu ugruntowała swoją pozycję na rynku.